MiniGbic / SFP (Small Form Factor Pluggable)
MG-B100
  • Zgodność ze standardami sieci gigabitowych IEEE 802.3z i kanałów światłowodowych
  • Obudowa zgodna ze standardem urządzeń SFP
  • Pojedyncze zasilanie 3.3V
  • Połączenie Simplex/ Duplex LC
  • Połączenie dwukierunkowe do 155Mb/s
  • Niski poziom EMI dzięki metalowej obudowie
  • Wyłączanie podczas pracy
  • Laser klasy 1 zgodny z normą EN 60825-1



Szczegółowe informacje w specyfikacji produktu

Moduły SFP Edimax są w pełni zgodne ze standardami. Niektóre przełączniki współpracuje jedynie z modułami SFP konkrenego producenta. Sprawdź specyfikację techniczną przełącznika przed zakupem modułów SFP.



Model Długość fali Medium transmisji Moc wyjściowa Czułość Zapas mocy Zasięg Zastosowanie
MG-B100MB 1310nm MMF -14~-20dBm -31dBm 17dB 2km* 100Base-FX
MG-B100S3 1310nm SMF -8~-15dBm -34dBm 19dB 30km* 100Base-LX/IR1/S1.1
MG-B100S6 1310nm SMF -0~-5dBm -35dBm 30dB 60km* 100Base-EX/LR1/L1.1
MG-B100S10 1550nm SMF -0~-5dBm -35dBm 30dB 100km* 100Base-ZX/LR2/L1.2
MG-B100PU2 TX:1310nm / RX:1550nm SMF -8~-14dBm -32dBm 18dB 20km* 100Base-BX-U
MG-B100PD2 TX:1550nm / RX:1310nm SMF -8~-14dBm -32dBm 18dB 20km* 100Base-BX-D

SMF - Single-Mode Fiber - Światłowód jednomodowy
MMF - Multi-Mode Fiber - Światłowód wielomodowy

* Zasięg transmisji może się różnić od zastosowanego systemu, dlatego dane te powinny służyć jako odniesienie

*Osiągana wydajność, prędkość, rozdzielczość, pokrycie sieci zależą od czynników zewnętrznych i mogą ulegać zmianie.
*Choć dokładamy wszelkich starań, aby nasze opisy były jak najbardziej aktualne zastrzegamy, iż mogą one zawierać błędy i nie stanowią oferty w myśl prawa handlowego.